Olulist ja huvitavat

Millist koolikotti valida? (LEGO ranits)

Klotsipoes on müügil koolikotid eri vanuses lastele. LEGO koolikotid on kerged, ergonoomilised, PVC vabad, helkuritega varustatud ja mis ei ole laste jaoks vähem tähtis - ägeda disainiga!

Loe lähemalt

Kuidas Legost sai mänguasjade Apple

Priit Hõbemägi tutvustab legode imepärast maailma. Mida põnevat lego fänn Priit Hõbemägi oma loos kirjutas, saad lugeda siit.

Loe lähemalt

Geniaalsed hoiukastid - naudi koristamist!

Sa oled tüdinenud tavapärastest hoiukastidest ja mänguasjakastidest? Sa soovid, et hoiukastid oleksid funktsionaalsed ja mahukad, kuid näeksid samas ka ägedad välja? Soovid, et lapsed koristaksid oma tuba rõõmuga? Meil on Sulle lahendus!

Loe lähemalt

Klotsipood.ee - Kõige kasutajasõbralikum veebipood 2017

31. jaanuaril 2017 Äripäeva teemaveebi kaubandus.ee e-kaubanduse konverentsil „Kuidas panna klient e-poest rohkem ostma?“ anti koostöös Eesti E-kaubanduse Liiduga välja kasutajasõbralikuma e-poe aukirjad ning valiti kõige kasutajasõbralikum e-pood.

Loe lähemalt

Internetist ostlemine Eesti inimeste hulgas järjest sageneb

LEGO komplektide puhul on see hea asi, et nende kvaliteedis saab alati kindel olla, mis teeb e-poes ostlemise kasuks otsustamise eriti lihtsaks. Kauba nägemine enne ostu ei ole tõepoolest nii oluline.

Loe lähemalt

Päris mängudega nutiseadmetest eemale!

Lapsevanematel on laste mängude suunamisel oluline roll. Eakohaste, huvitavate ja kaasa haaravate mängukomplektide olemasolu kodus, annab parema eelduse selleks, et laps valiks arvuti asemel nii nimetatud päris mängu. Vael vajavad lapsed mängu alguses vanema juhendamist, eeskuju ja ideid, mille abil on kergem oma fantaasial lennata lasta.

Loe lähemalt

Nädalavahetusel valmista LEGO küpsiseid

Klotsipood.ee tiim valmistas LEGO küpsiseid. Jagame nippe ja valmistamisrõõmu ka teiega.

Loe lähemalt

Klotsipood.ee on kasutajasõbralik veebikauplus!

Meil on suur rõõm teatada, et Klotsipood.ee on Eesti kasutajasõbralike veebipoodide kategooria “laste rõivad ja -tarbed” finalist.

Loe lähemalt

LEGO Classic - klotsid, mis lasevad loovusel lennata

LEGO® Classic sarja komplektid on mõeldud lastele vanuses 4+. Classic komplektid sobivad ideaalselt uue LEGO fänni esimeseks komplektiks või olemasolevate põnevate teemakomplektide täiendamiseks.

Loe lähemalt

Kuidas aitavad LEGO® klotsid aju treenida?

Mäng on lapse arengu jaoks väga oluline. Mängimise ja võistlemise käigus omandavad lapsed uusi oskusi, nagu vihaga toime tulemine, motoorika, tähelepanu ning keel. Abstraktsel tasandil aitab mäng arendada mälu. Kas sa aga tead, kuidas see kõik toimub? Ning veelgi tähtsam, kas tead, kuidas saavutada lastega parimaid tulemusi?

Loe lähemalt