Väärtused

Mitmekülgne, arendav, loominguline, vabastav, aegumatu ja piiramatute võimalustega. Need on mõned märksõnad, mis iseloomustavad LEGO klotse. Pane see maagiline maailm tööle oma lapse arengu jaoks. Ära unusta ka ennast! Klotsipoest leiad hulgaliselt komplekte, mis on mõeldud just täiskasvanutele. Avastamist jätkub kõigile! Siit leiad kõige uuemad komplektid. Kõikidele komplektidele saad lihtsasti ligi peamenüü kaudu.

Kas teadsid, et LEGOga ehitades, arenevad sinu kõige tähtsamad oskused. Isegi, kui kasutada eshitamiseks vaid paari klotsi, arendad samal ajal üle 20 oskuse, nende hulgas probleemide lahendamise oskust, loovust, empaatiavõimet, suhtlemisoskust ja koostöövõimet.

Kas teadsit, et 1958. aastal valmistatud LEGO klotsid sobivad täielikult kokku täna valmistatud uute komplektidega. LEGO klotsidega saab mängida sinu laps ja järgnevad põlvkonnad.



Kas teadsid, et kui LEGO minifiguurid oleksid päris inimesed, siis nad moodustaksid suurima rahvuse maailmas? Või seda, et jõulude ajal müüakse üle maailma igas sekundis 28 LEGO komplekti. LEGO klotse on saadaval 53 erinevas värvitoonis.


LEGO Groupi asutas 1932. aastal Ole Kirk Kristiansen. Billundis asuv pereettevõte ja kuulub praegu Kjeld Kirk Kristiansenile, kes on Ole Kirk Kristianseni lapselaps.



Klotsipoest leiad täiskasvanutele sobivad LEGO komplektid, mis pakuvad mõnusat ajaveetmist mitmeteks tundudeks. Otsi tooteid märgistusega "Adults welcome", kuid vaata kindlasti ka teisi komplekte, sest igas tootekategoorias on keerukamaid komplekte, mis pakuvad väljakutseid ja põnevat ehitamist igale LEGO fännile.