41689 LEGO Friends Maagiline vaateratas ja liumägi

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 43.69 € 69.90

Juba otsas

  • Vanusele: 7-...
  • Koosneb: 545 osast
  • Mõõdud: 48.0*28.2*7.4
  • Tootekood: 41689
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.

 Lapsed ei pea lõbustuspargi toreda õhkkonna kogemiseks enam ootama, millal tivoli nende linna jõuab. LEGO® Friends komplekt Maagiline vaateratas ja liumägi (41689) toob lõbustuspargi melu iga päev laste magamistuppa. Nad saavad tiirelda kaunil vaaterattal, millel on armsad lillad kübarastiilis kabiinid, töötada kommiputkas ning lõbustada rahvast kaarditrikkidega.

Maagiline aeg tervele perele
Lapsi võlub kindlasti maagiline liumägi, mis näib panevat külastajad haihtuma! Nad saavad mängida mustkunstnikku ja ajada oma pereliikmeid selle haihtumistriki abil segadusse. See komplekt pakub täiskasvanutele ja lastele suurepärase võimaluse koos mängimiseks, võimaldades täiskasvanutel soojalt meenutada klassikalisi lõbustuspargiatraktsioone.

Maagiline fantaasiamäng
LEGO Friends mängukomplektid võimaldavad lastel uurida põnevat ja värviküllast pärismaailma koos sõpradega, kes neid alati toetavad.

LEGO® Friends komplekt Maagiline vaateratas ja liumägi (41689) on ideaalne preemia loomingulistele lastele, kellele meeldivad lõbustuspargid. See ehituskomplekt sisaldab maagilist elementi, mille abil saavad lapsed oma sõpradele muljet avaldada.
Selles lõbustuspargikomplektis on kolm LEGO® Friends mininukku, kellel on sobivad rõivad ja näomaalingud. Komplektis on ka loomingulised tarvikud, nt žongleerimiskurikad, pulgakomm, kübar ja lõbustuspargi kaart.
Lapsed saavad sõita LEGO® vaaterattaga, lõbustada rahvast kaarditrikkide ja žongleerimisega, töötada kommiputkas või panna maagilisest liumäest alla laskuvad külastajad haihtuma!
Liumäe allosas on nutikad peegelpaneelid, mis panevad mininukud „haihtuma“. Nad väljuvad tegelikult liumäelt mudeli tagaküljel, et üllatada esiküljel ootavaid sõpru!
See LEGO® Friends mängukomplekt on suurepärane jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus vähemalt 7-aastastele loomingulistele lastele, kellele meeldib päriselust inspireeritud mäng sõpradega ja kõik mustkunstiga seonduv.
Vaateratas on 22 cm kõrgune, 18 cm laiune ja 12 cm sügavune. Liumägi on 28 cm kõrgune, 14 cm laiune ja 15 cm sügavune.
Sobib mängu laiendamiseks kokku teiste LEGO® Friends maagilise lõbustuspargi teemaliste komplektidega – Maagiline akrobaatika (41686), Maagilised lõbustuspargikioskid (41687), Maagiline haagis (41688) ning Maagiline vaateratas ja liumägi (41689).
Tutvusta lastele Heartlake City maagilist maailma, kus nad saavad koosparimate sõpradega oma huvisid avastada.
LEGO® Friends komplektid vastavad tööstusharu rangetele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad – seda juba alates aastast 1958.
Kõiki uusi LEGO® mänguasju on testitud peaaegu igal mõeldaval viisil, nii et võid olla kindel iga ehituskomplekti vastavuses rangetele ohutusnõuetele.